2+1 Evlerimizin Videosu

Dairelerimiz 2+1 olup 2 odasında 2 adet çift kişilik yatak salon oturma bölümünde dilediğiniz zaman yatağa çevirebileceğiniz 2 adet çekyat mevcuttur. Bu sayede 6 7 kişiye kadar konaklama imkanı sunmaktadır videomuzda evlerin tüm detaylarını balkonunu banyosunu görebilirsiniz.

Kamelyalı Evimizin Videosu

Geniş bahçeye ve bahçesinde bu daireye özel kamelyası olan evimiz bu sezon yeni yapılmış olup tamamen bağımsız ve rahat bir konaklama hizmeti sunmaktadır 2 adet çift kişilik yatak 2 adet çekyat sayesinde 6 7 kişiye kadar konaklama şansı. 

Teras Kat 1+1 Evimizin Videosu

1+1 Evimiz teras katta bulunmakta olup tüm terasın kullanımı bu daireye ait. Dairemizde konaklayacak olan misafirlerimiz her iki koy'a hakim olan deniz manzarasında keyifli vakit geçirebilecektir. Evimizin  odasında 3 adet yatak mevcut olup diğer odasında 2 adet çekyat vardır. Akşamları denizden gelen rüzgar eşliğinde teras keyfi sizleri beklemektedir. Videomuzda farklı bir konsepte sahip olan bu evimizin temel yapısı ve konumunu rahatça görebilirsiniz.

EVLERİMİZİN HAVADAN GÖRÜNÜMÜ

Denize nekadar yakın olduğumuzu görmeniz için hazırladığımız videomuz. Evlerimizin konumunu net bir şekilde sizlere sunuyoruz. Unutmayın Tisan da bu kadar detay sunabilen tek konaklama firmasıyız. 

HAVADAN ÇEKİM İLE SAHİLE YOLCULUK

Evlerimizden Batı Koy'una Kısa Bir Yolculuk Her Hafta  Yeni Bir Video İle Sizlere Detaylarımızı Göstermeye Devam Ediyoruz..

Rezervasyon İçin Bize Ulaşın

0555 615 05 58

DENİZ YILDIZI APART AİLESİ OLARAK MÜŞTERİLERİMİZE DEĞER VERİYORUZ. MESAİ SAATLERİ İÇERİSİNDE BİZİ DİLEDİĞİNİZ ZAMAN ARAYABİLİRSİNİZ.

( 10:00 -- 18:00 saatleri arası )

Tisan Tatil Köyü Deniz Yıldızı Apart

Silifke, Mersin, Turkey

0555 615 0558